Wellness    Deutsch

Název wellness vznikl spojením anglických slov well-being. Myslí se tím vyvážený mentální a tělesný stav člověka. Základem wellness je relaxace a aktivní pohyb spojený s odpočinkem. Hotel pod Hořicí nabízí základní škálu wellness aktivit, které lze výhodně doplnit procházkami po čisté šumavské přírodě a výlety na nedaleké hrady a zámky.
Nabízíme vám základní přehled wellness služeb, které jsou pro vás v hotelu připraveny. Další informace najdete v nabídce Poukazy, v Průvodci světem wellness nebo v Ceníku služeb rehabilitace.
Naši rehabilitační pracovníci vám budou rádi nápomocni při zvažování vhodné procedury.
Všechny wellness služby (vyjma bazénu v otevírací době pro veřejnost) je nutno předem telefonicky objednat u p. Svatobora Sallera, telefon 724 929 334.
Věříme, že ve wellness centru Hotelu pod Hořicí strávíte příjemné chvíle a budete se k nám rádi vracet.
■  Bazén
Součástí hotelu je 12 metrů dlouhý zastřešený bazén s protiproudem, který je celoročně vyhřívaný na 28°C bioplynovou stanicí Obchodního družstva Soběšice.
Otevírací doba bazénu pro veřejnost je ve dnech Út, Pá, So, Ne v době 1000 - 1200 hod a 1500 - 1800 hod.
  
 
■  Sauna
Klasická finská sauna pojme až 5 osob
■  Masáže
Využijte služeb zkušeného maséra. Ať už chcete klasickou masáž zad a šíje, nebo některou specialitu, jako například masáž baňkami, masáž nohou ...
■  Hydromasáže
Tři hydromasážní vany s možností perličkové a lymfatické koupele, ve kterých budete masírováni dvěma sty trysek nebo ruční podvodní masáž

 
■  Vířivka
Velká vířivka pro 6 osob s 46 tryskami

 
Copyright © 2016 - Milan Rippel